Wil je liever huren, dat kan al vanaf € 14,- per maand

Meer informatie

10m 10 Gb Aqua Fiber Patch Cable LC/LC

StarTech.com 10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC LC, 10 m, OM3, LC, LC

Snoerlengte10 m
Type glasvezelOM3
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Kleur van het productAqua-kleur
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Ondersteunde golflengten850 nm
Overdrachtssnelheid100 Gbit/s
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
CertificeringCE
DuurzaamheidscertificatenREACH, RoHS
Bevat geenHalogeen
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag-20 - 60 °C
Diameter van de kabel3 mm
Gewicht139 g
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Breedte verpakking200 mm
Diepte verpakking220 mm
Hoogte verpakking28 mm
Gewicht verpakking148 g


EAN: 65030827096

€41,45 incl btw €34,26 excl btw