Wil je liever huren, dat kan al vanaf € 14,- per maand

Meer informatie

1m MM Fiber Patch Cable LC - LC

StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC, 1 m, OM1, LC, LC

Snoerlengte1 m
Type glasvezelOM1
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Kleur van het productOranje
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Full duplexJa
Kern diameter62,5 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
DuurzaamheidscertificatenCE, RoHS
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag-20 - 60 °C
Gewicht20 g
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Breedte verpakking200 mm
Diepte verpakking220 mm
Hoogte verpakking16 mm
Gewicht verpakking29 g
(Buitenste) hoofdverpakking breedte410 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte435 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte401 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking320 stuk(s)


EAN: 65030797627

€17,67 incl btw €14,60 excl btw