Wil je liever huren, dat kan al vanaf € 14,- per maand

Meer informatie

4m SM Duplex Fiber Patch Cable LC to LC

StarTech.com 4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC, 4 m, OS1, LC, LC

Snoerlengte4 m
Type glasvezelOS1
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Kleur van het productGeel
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Full duplexJa
Kern diameter9 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurSingle-mode
Overdrachtssnelheid100 Gbit/s
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
DuurzaamheidscertificatenRoHS, CE
Gewicht56 g
Breedte verpakking200 mm
Diepte verpakking220 mm
Hoogte verpakking14 mm
Gewicht verpakking66 g
(Buitenste) hoofdverpakking breedte415 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte407 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte403 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking176 stuk(s)


EAN: 65030853026

€32,55 incl btw €26,90 excl btw