Wil je liever huren, dat kan al vanaf € 14,- per maand

Meer informatie

Cable - 10m OM4 LC/LC Fiber Optical Cord

StarTech.com 10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel, 10 m, OM4, LC, LC

Snoerlengte10 m
Type glasvezelOM4
Aansluiting 1LC
Aansluiting 2LC
Aansluiting 1 typeMannelijk
Aansluiting 2 typeMannelijk
Kleur van het productAqua-kleur
Materiaal buitenmantelHalogeenvrij
Full duplexJa
Kern diameter50 µm
Bekleding diameter125 µm
Draad modus structuurMultimode
Ondersteunde golflengten850 nm
Overdrachtssnelheid100 Gbit/s
Code geharmoniseerd systeem (HS)85447000
DuurzaamheidscertificatenRoHS, CE
Bevat geenHalogeen
Bedrijfstemperatuur (T-T)-20 - 60 °C
Temperatuur bij opslag-20 - 60 °C
Gewicht131 g
Aantal per verpakking1 stuk(s)
Breedte verpakking220 mm
Diepte verpakking200 mm
Hoogte verpakking22 mm
Gewicht verpakking142 g
(Buitenste) hoofdverpakking breedte410 mm
(Buitenste) hoofdverpakking lengte410 mm
(Buitenste) hoofdverpakking hoogte450 mm
Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking80 stuk(s)


EAN: 65030881838

€55,33 incl btw €45,73 excl btw